Instytut Muzyki i Tańca ogłosił nominowanych do nagrody Koryfeusz Muzyki Polskiej 2017. Już po raz drugi Nikola Kołodziejczyk znalazł się w tym prestiżowym gronie i ponownie w niezwykle istotnej kategorii 'Osobowość Roku'. Siódma gala rozdania nagród Koryfeusz Muzyki Polskiej odbędzie się 1 października w Warszawie, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, jednak już sama nominacja jest dużym wyróżnieniem. Gala będzie transmitowana „na żywo” na stronach internetowych www.koryfeusz.org.pl i www.polskieradio.pl oraz na antenie Programu 2 Polskiego Radia. Początek transmisji o godz. 18.00.
Nominacje wytypowane zostały (spośród nadesłanych 149 kandydatur) przez Radę Programowa ds. Muzyki IMiT podczas posiedzenia 14 września. Serdecznie gratulujemy pozostałym nominowanym we wszystkich kategoriach.

Nagroda jest wyróżnieniem dla osób, grup artystów i instytucji działających w obszarze różnorodnej gatunkowo i chronologicznie muzyki polskiej. Jest to nagroda zainicjowana i wręczana przez środowisko muzyczne.
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.koryfeusz.org.pl

Undefined